Magazijnmedewerker

Standplaats
Ridderkerk
Opleiding
VMBO
Uren per week
40 uur
Dienstverband
Vast
Salarisindicatie
€1.900-1.942
Vacaturenummer
#1AV0060318

Over de functie

Przyjdź i dołącz do naszej międzynarodowej firmy jako pracownik magazynu w Ridderkerk!

Jako wiodący światowy producent akumulatorów kwasowo-ołowiowych z regulacją zaworów (VRLA), nasze produkty są wykorzystywane w ponad 100 krajach w telekomunikacji, UPS (bezprzerwowe zasilanie), energii słonecznej, wiatrowej, oświetlenia awaryjnego, bezpieczeństwa i innych dodatkowych zastosowaniach.

Jednym z głównych czynników napędzających dalszy rozwój firmy jest nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i stała jakość naszych produktów. Firma się rozwija i potrzebujemy w tym Twojej pomocy! Jako pracownik magazynu masz aktywną pracę. Oferujemy stabilność, przyjemną atmosferę pracy i stałe godziny pracy.

Co zamierzasz zrobić?
Jako pracownik magazynu będziesz pracować w naszym magazynie w Ridderkerk. Osoba zajmująca stanowisko odpowiada między innymi za:

  • Kontrola odbioru produktu;
  • Rozładunek zapasów;
  • Przyjmowanie zapasów, przydział i udostępnianie ewidencji;
  • Przepakowywanie produktów;
  • Ładowanie i rozładowywanie produktu;
  • Przygotowanie podzespołów;
  • Kompletacja zamówień
  • Zamów inspekcję
  • Uszczelnianie palet na wychodzący materiał
  • Ładowanie;
  • Liczenie zapasów.

Wszystkie akumulatory zostaną tu zapakowane, przetestowane i przygotowane do dalszej dystrybucji. Będziesz mieć różne zadania, takie jak zaopatrywanie magazynu, pakowanie zamówień, kompletacja zamówień i rozpakowywanie przychodzących towarów. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 17.00.

Wat we bieden

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie 11,21 € brutto za godzinę (fulltime)
  • Masz prawo do 0,19 € za kilometr dodatku na podróż;
  • Godziny pracy od 9:00 do 17:00
  • Ponadto oferujemy przyjemne środowisko pracy z miłym zespołem 10 współpracowników w magazynie. W organizacji 25 kolegów (Vast werk).

Functie-eisen

O co prosimy?

  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo);
  • Posiadasz ważny certyfikat wózka widłowego;
  • Masz doświadczenie jako kierowca wózka widłowego;
  • Dobrze władasz językiem angielskim;
  • Poradzisz sobie z pracą wymagającą fizycznie;
  • Mieszkasz w pobliżu Ridderkerk (maksymalny czas podróży 30 minut).

Jeśli mieszkasz w pobliżu Ridderkerk, na przykład: Barendrecht, Rotterdam, Alblasserdam, Dordrecht lub Hendrik-Ido-Ambacht, aplikuj szybko.

Over het bedrijf

Vacature-informatie

Unique Uitzendbureau Schiedam

Blaak 6
3011 TA Rotterdam

Vraag over deze vacature

Gelijke kansen voor iedereen

Wij nodigen iedereen uit om te solliciteren op onze vacatures. Lees meer >