Maszyny Operator

Standplaats
Helmond
Opleiding
MBO
Uren per week
40 uur
Salarisindicatie
€2.244-2.872
Vacaturenummer
#1AV0089365

Over de functie

W dziale, w którym będziesz pracować (High Care) przygotowujemy pyszne sałatki obiadowe i do posiłków. Jako Operator (nazywamy to również kierownikiem linii) jesteś odpowiedzialny za konfigurację i obsługę maszyny oraz masz pełny przegląd linii produkcyjnej. Jesteś pierwszym punktem kontaktu dla 6-12 pracowników produkcyjnych pracujących na linii.
Twoje zadania:
Uruchamiasz maszynę i ustawiasz ją na odpowiednią recepturę, ilość, datę itp.;
Upewniasz się, że w maszynie znajduje się właściwa folia .Usuwanie usterek i czynności konserwacyjne na małą skalę przy maszynie i zgłaszasz wszelkie odchylenia;
Instruujesz i prowadzisz współpracowników pracujących na linii produkcyjnej oraz odpowiadasz na ich pytania;
Pracujesz także na linii produkcyjnej i dajesz dobry przykład.
Nie trzeba dodawać, że jakość i bezpieczeństwo mają dla Ciebie ogromne znaczenie. Przestrzegasz przepisów dotyczących zapewnienia jakości (HACCP) i przeprowadzasz w tym zakresie
Jesteś odpowiedzialny za zespół.
Godziny pracy:

  • d 05:45 do zakończenia produkcji
    Od 16 do 2022 tygodnia (rozpoczęcie wysokiego sezonu)
    05:45 – 14:30
    14:00 – 23:00
    Jesteś dostępny w około 25 sobót w roku (dwa razy w miesiącu)

Wat we bieden

Co oferujemy jako operator?

Zróżnicowaną pracę w pięknej, zdrowej, dynamicznej i rozwijającej się firmie rodzinnej z przyjemną atmosferą pracy;
etat 38 godzin tygodniowo w celu stałego zatrudnienia;
Wynagrodzenie od 2244 € do 2872 € w oparciu o 38 godzin tygodniowo;
Konkurencyjne wynagrodzenie (4 tygodnie); mamy 38-godzinny tydzień pracy i 4-tygodniową wypłatę wynagrodzenia;
Różne ubezpieczenia zbiorowe, plan rowerowy i firmowy fitness;
Zamówienia warzyw i owoców po bardzo obniżonej cenie.

Functie-eisen

Czego szukamy u operatora?
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Wystarczający umiejętności techniczne, aby rozwiązywać małe awarie;
Poczuj się dobrze w dynamicznym, a czasem gorączkowym środowisku;
Wiesz, jak dostać się do pracy i lubisz być aktywnym fizycznie;
Wytrzymuje zimno (4 do 6 stopni);
Lubi pracować na zmiany (wczesne i późne lub przedłużone zmiany) i chce pracować w soboty raz na dwa tygodnie;
Posiada naturalną przewagę, wykazuje zdecydowanie, jesteś elastyczny;
Dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub polskiego.
Mieszkasz w rejonie Helmond/Venlo.

Over het bedrijf

Nasz klient istnieje od 1968 roku i jest producentem warzyw plastrowanych, przetworów owocowych, sałatek mięsnych, sałatek obiadowych oraz sałatek tradycyjnych. Nasze produkty są łatwe, smaczne, zdrowe i super świeże. Zaopatrujemy w szeroki asortyment supermarkety, sieci fast foodów, hurtownie, firmy cateringowe i catering lotniczy.
Budowa tej pięknej nowej „przetwórni przyszłości” idzie pełną parą! Będzie on zlokalizowany w Venlo - Północna Limburgia (rejon Greenport). Drzwi otworzą się w połowie 2023 r., dzięki czemu Venlo stanie się również Twoim nowym miejscem pracy.
Procedura aplikacji:
Jak miło, że nadal jesteś entuzjastycznie nastawiony do wakatu operatora! Jakie są następne kroki?
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, gdy złożysz wniosek. Po spotkaniu wprowadzającym z Unique przedstawiamy Państwu firmę. Jeśli to jest mecz, dwa razy pójdziesz na spotkanie wprowadzające. Czy te rozmowy poszły dobrze? Gratulacje, wtedy zaczniesz pracować jako operator!
Czy masz jakieś pytania? Następnie możesz skontaktować się z Unique Noord-Limburg. Możesz skontaktować się z nami pod numerem 06-23162615 lub przez Noordlimburg@unique.nl.

Vacature-informatie

Unique Noord Limburg

Wim Duisenbergplantsoen 25
6221 SE Maastricht

Vraag over deze vacature

Gelijke kansen voor iedereen

Wij nodigen iedereen uit om te solliciteren op onze vacatures. Lees meer >