OPERATOR MASZYNY

Standplaats
Venlo
Opleiding
MBO
Uren per week
40 uur
Salarisindicatie
€2.244-2.872
Vacaturenummer
#1AV0084689

Over de functie

W dziale, w którym będziesz pracować (High Care) robimy pyszne sałatki na lunch i obiad. Jako Operator (inna nazwa stanowiska to: kierownik linii) jesteś odpowiedzialny za konfigurację i obsługę maszyny oraz nadzorujesz linię produkcyjną. Jesteś pierwszym punktem kontaktowym dla 6 do 12 pracowników produkcyjnych, którzy pracują na linii.

Twoje obowiązki:

  • Uruchamiasz maszynę i ustawiasz ją na prawidłowy przepis, ilość, datę itp.;
  • Upewniasz się, że odpowiednia folia jest obecna w maszynie;
  • Wykonujesz naprawy awarii na małą skalę i / lub prace konserwacyjne na maszynie i zgłaszasz wszelkie odchylenia;
  • Wykonujesz prace porządkowe na maszynie;
  • Instruujesz, prowadzisz i odpowiadasz na pytania kolegów pracujących na linii produkcyjnej;
  • Sam też pracujesz na linii produkcyjnej i dajesz właściwy przykład.

Oczywiście jakość i bezpieczeństwo mają dla Ciebie ogromne znaczenie. Przestrzegasz przepisów, które mają związek z zapewnieniem jakości (HACCP) i przeprowadzasz kontrole w tym zakresie. Jesteś prawdziwym graczem zespołowym!

Godziny pracy:

05.45 do zakończenia produkcji

Od tygodnia 16-2022 (początek sezonu)

  • 05.45 – 14.30
  • 14.00 – 23.00

Jesteś dostępny +/- 25 sobót w skali roku (2x w miesiącu)

Wat we bieden

Co oferujemy jako operator?

  • Wszechstronne stanowisko w pięknej, zdrowej, dynamicznej i rozwijającej się firmie rodzinnej z przyjemną atmosferą pracy;
  • Zgodne z rynkiem pracy wynagrodzenie (4-tygodniowe), mamy 38-godzinny tydzień pracy i 4-tygodniową wypłatę wynagrodzenia;
  • Różne ubezpieczenia zbiorowe, plan rowerowy i program fitness w firmie;
  • Owoce i warzywa zamawiane po bardzo obniżonej stawce.

Functie-eisen

Ty:

  • Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Masz wystarczający wgląd techniczny, aby rozwiązać drobne usterki;
  • Czujesz się dobrze w dynamicznym, a czasem pełnym pośpiechu środowisku;
  • Wiesz, jak sobie radzić i lubisz być aktywny fizycznie;
  • Potrafisz dobrze wytrzymać zimno (4 do 6 stopni);
  • Lubisz pracować na zmiany (wczesne i późne lub przedłużone zmiany) i chętnie pracujesz w soboty raz na dwa tygodnie;
  • Masz naturalny autorytet, wykazujesz zdecydowanie, jesteś zorientowany na wyniki i elastyczny;
  • Dobrze znasz język holenderski lub angielski w mowie.
  • Mieszkasz w rejonie Helmond/Venlo.

Over het bedrijf

Ta organizacja została założona w 1968 roku i jest producentem krojonych warzyw, przetworzonych owoców, sałatek obiadowych, sałatek na lunch i sałatek specjalnych. Nasze produkty są łatwe, smaczne, zdrowe i super świeże. Zaopatrujemy szeroką gamę supermarketów, sieci fast food, hurtowni, firm cateringowych i firm zaopatrujących linie lotnicze.

Procedura aplikacji:
Jak miło, że nadal jesteś entuzjastycznie nastawiony do wakatu operatora. Jakie są następne kroki?
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, gdy złożysz wniosek. Po spotkaniu wprowadzającym z Unique przedstawiamy Państwu firmę. Jeśli to jest mecz, pójdziesz na spotkanie wprowadzające. Czy dobrze rozmawiałeś? Gratulacje, zamierzasz pracować jako operator!

Czy masz jakieś pytania? Następnie możesz skontaktować się z Unique Noord-Limburg. Możesz się z nami skontaktować pod numerem 06-23162615 lub pod adresem avandenheuvel@unique.nl.

Vacature-informatie

Unique Noord Limburg

Wim Duisenbergplantsoen 25
6221 SE Maastricht

Vraag over deze vacature

Gelijke kansen voor iedereen

Wij nodigen iedereen uit om te solliciteren op onze vacatures. Lees meer >