COVID-19 Update: solliciteren kan nog steeds, je gesprek kan digitaal plaatsvinden.

Pracownik produkcyjny, Productiemedewerker

Standplaats
Woerden
Opleiding
VMBO
Uren per week
40 uur
Dienstverband
Tijdelijk
Salarisindicatie
€1866
Vacaturenummer
#2019000292

Over de functie

Ze względu na rosnącą ilość zamówień u naszego klienta, poszukujemy pracownika produkcyjnego. Jako pełnoetatowy pracownik produkcyjny jesteś zatrudniony/a w dziale sortowania w systemie dwuzmianowym.
Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Sprawdzanie i sortowanie różnych rodzajów dachówek
  • Zgłaszanie odchyleń w procesie produkcji
  • Transportowanie dachówek
  • Aktywny udział w optymalizacji i poprawy procesu produkcji
    Praca odywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 rano do 15:00 lub po południu od 15:00 do 22:00

Wat we bieden

Otrzymasz od nas:

  • Angażujące stanowisko pracy w dynamicznym środowisku.
  • Umowa o pracę tymczasową z perspektywą przedłużenia / umowy na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie zgodne z warunkami rynkowymi, zaczynające sie od 1.866 EUR brutto miesięcznie uzależnione od posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz wieku. Pracę w pełnym wymiarze godzin z wyłączeniem dodatku za pracę zmianową.
  • Pakiet warunków zatrudnienia, który zapewnia dużą swobodę wyboru, w jaki sposób i kiedy korzystasz z dodatkowych warunków zatrudnienia.
  • Szkolenia i rozwój, ponieważ uważamy, że inwestowanie w rozwój naszych pracowników jest ważnym aspektem.
  • Nieformalna atmosfera organizacji mająca na celu wspólnego osiąganięcią pożądanych wyników.
  • Dodatek za koszty dojazdu do pracy w oparciu o 0,19 euro centa za kilometr, niezależnie od rodzaju transportu.

Productiemedewerker, Fulltime, Provincie Utrecht, Mogelijkheid tot vast dienstverband

Functie eisen

Czy poniższy opis pasuje do Twojej osoby?

  • Czy masz doświadczenie jako pracownik produkcyjny?
  • Czy masz poczucie odpowiedzialności?
  • Czy „stąpasz twardo po ziemi”, czy jesteś osobą precyzyjną?
  • Czy jesteś przygotowany/a do pracy w systemie dwuzmianowym ( 6:00- 15:00 oraz 15:00-22:00 )
  • Czy jesteś asertywny/a i czy masz „zdrową dawkę humoru”?
  • Czy odpowiadasz na wszystkie pytania na „tak”? Wtedy jesteś właściwą osobą na to stanowisko i być może zostaniesz naszym nowy/ą kolega/koleżanką!

Over het bedrijf

O organizacji:
Organizacja ta jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą materiałów budowlanych do dachów pochyłych i płaskich. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników na całym świecie i posiada 152 centra rozwoju i produkcji w Europie. Organizacja ma biura sprzedaży w Montfoort i Aalst (Belgia). Ponadto firma ma jeden zakład produkcyjny w Belgii i trzy w Holandii. Razem z 180 pracownikami organizacja obsługuje swoich klientów w krajach Beneluksu, a w jej ofercie znajduję się: szeroka gama płytek ceramicznych i betonowych, elementy systemów dachowych, izolacje, systemy energii słonecznej i doradztwo techniczne.

Vacature-informatie

Unique discrimineert niet

Wij nodigen iedereen uit om te solliciteren op onze vacatures. Omdat we geloven in gelijke kansen voor iedereen.

Unique Uitzendbureau Woerden

Daalsesingel 3
3511 SV Utrecht

Vraag over deze vacature